سیستم آنلاین چک کردن پرواز

تاریخ ثبت: 2017/08/30
سیستم آنلاین چک کردن پرواز

CHECK IN ONLINE

 

دفاتر اصلی در زوریخ سوئیس است، می توانید ماشین های چک را در بسیاری از فرودگاه ها ببینید. در فرودگاه زوریخ کشور سوئیس، میزهای ثبت نام در ترمینال ها 1 و 3 قرار دارند. در هر مقصد SWISS در جهان حداقل یک میز ورودی برای شما وجود دارد. زمان افتتاح بسته به مدت زمان فرودگاه و زمان پرواز متفاوت است.

در سراسر جهان، صندوق های جداگانه ای برای مسافرین SWISS Business و SWISS وجود دارد. همین امر برای مشتریان "Miles & More" و اعضای Star Alliance Gold اعمال می شود. بررسی سریع و بدون انتظارات طولانی مدت.

در زوریخ، از مسافران کلاس اول در اتاق پذیرایی استقبال می شود. در بعضی از شهرها مانند هنگ کنگ ، سئول ، ابوظبی کوالالامپور ، دهلی و استکهلم چک کردن در شهر خدماتی است و ارائه می شود. چک کردن در فرودگاه به این خاطر است که مسافران در فرودگاه پیش از سفر توسط یک شرکت هواپیمایی پذیرفته می شوند و معمولاً چک کردن یک مسافر اولین روش در زمان  ورود به فرودگاه می باشد.

همین چک کردن های فرودگاه برای مسافر و پرواز، از 15 دقیقه تا 4 ساعت زمان می بردکه بستگی  به نوع خطوط هوایی و مقصد دارد. در همین مدت زمان مسافر درخواست اقامت خاص مثل تنظیمات صندلی، اطلاعات پروازی یا مقصد را مورد درخواست می کند اما یکی از اصلی ترین عملکردهای تفتیش ، پذیرش چمدان است که در محفظه بارگیری هواپیما جا دارد و مسافت پروازی را در نیز شامل می شود.