دوچرخه‌های ریکشا

تاریخ ثبت: 1396/06/04
دوچرخه‌های ریکشا

آگرا  شهری است در کشور هند که مردمی بومی خود را دارد و شهری شلوغ و پر سروصدا است ، شهر آگرا از نظر تاریخی  اهمیت زیادی دارد و از جاذبه های گردشگری هند بشمار می آید که به آگرا شهر دروازه مدرنیزه یا نوین می گویند.

آگرا به خاطر وجود باغ های زیبا و رودخانه بسیار زیبای یامونا و  همچنین قصر بزرگ تاج محل علاوه بر اینکه شهر آگرا را خیلی با صفا و دوست داشتنی کرده است باعث شده که شوق گردشگران زیادی را برای دیدن شگفتی ها و زیبایی های این شهر جذب کند که با توجه به جمعیت زیاد هند  و به اضافه گردشگران و توریستها نیز ، آگرا را به شهری شلوغ تبدیل کرده است

مشکل رفت و آمد در شلوغی خیابان ها  و سطح شهر نیز به چشم می خورد .

پس با آرزوی آسمان آبی همراه باشد. تا یکی از وسیله های نقلیه مخصوص شلوغی را معرفی کنیم.

دوچرخه های ریشکا وسیله ای است برای شلوغی خیابان ها آگرا که بسیار ارزانتر از دیگر وسیله های نقلیه است. دوچرخه های ریشکا در میان مردم آگرا برای خیابان های تنگ و باریک  و همچنین برای عبور در کوچه های شهر بسیار به درد می خورد  و رواج دارد. اگرچه استفاده از دوچرخه های ریشکا در بعضی مواقع  باعث خسته شدن و کسل کردن گردشگران می شود.

دوچرخه های ریشکا از آن جمله از وسیله نقلیه هایی محسوب می شود که سازگار با محیط زیست است و افرادی  که دوچرخه های ریشکا را اداره می کنند مسلط به زبان نیستند.

 پس بهتر است زمانی که به تورهند و به شهر آگرا می روید یک نقشه یا یک راهنما که مخصوص گردشگران می باشد را تهیه و همراه خود داشته باشد.